درباره ما

شركت آسانسور و پله برقی سیما اسانبر مهرنگار با مديريت عامل آقای مهندس اکبر بیدکی با تجربه علمي و عملي بيش از 15 سال در زمینه آسانسور و پله برقی در سال 1393 تحت شماره پروانه 14928 در تاريخ 1393/05/12 و دريافت نمايندگی انحصاری شرکت آسانسور و پله برقی NAWOOTEC کره جنوبی در ايران با شناخت از نيازهاي عمرانی کشور و به منظور تامين جزئی از کمبود هاي نظام اجرائی تاسيس شد. این شرکت فعالیتهای فنی و مهندسی خود را در زمینه های مشاوره،طراحی،نصب و راه اندازی و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی و انواع بالابرهای کششی و هیدرولیک ارائه می نماید.

شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار با بهره گیری از مهندسین مجرب و تکنسینهای ماهر و ورزیده در امر طراحی و مونتاژ انواع آسانسور و بالابرهای هیدرولیک و کششی خدمات خود را ارائه کرده است.

شرکت آسانسور سیما اسانبر مهرنگار عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران بوده و با سیاستگذاری مناسب در امر تجارت و خدمات انواع سیستمهای آسانسور‌در جهت‌تأمین منافع اشخاص حقیقی و حقوقی با ارائه تکنولوژی روز و طرح زمان بندی شده ‌برای ارائه خدمات منطبق با اصول ایمنی اروپایی‌(EN- 81 ) و استاندارد ‌ملی ‌است، مفتخر‌ به ‌پاسخگویی کلیه نیاز‌های اساسی ‌صنعت ‌آسانسور‌ و ‌پله ‌برقی ‌ایران‌ می باشد.

با برخورداری از تجربيات بسيط و گوناگون در انجام پروژه های بزرگ و ايفاد نقش برجسته در اجراي طرحهای گسترده صنعت آسانسور در داخل کشور، با بهره گيری از استعداد های بالقوه فنی ، در اختيار داشتن پرسنل با تجربه و کارآمد ، ايمان به توانمندي هاي کارشناسان ايرانی و شناخت گروههاي کاری بومي در شهرهاي مختلف و بررسی نقاط قوت و ضعف مربوطه درموقعيتی قرار دارد که مي توان از آن بعنوان شرکتي قابل اطمينان در عرصه پيمانکاری و اجراي برنامه ها و طرحهاي انواع آسانسورها استفاده نمود.

بطور خلاصه شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار با اجرا موفق بيش از 700 دستگاه آسانسور مختلف در صنعت آسانسور و پله برقی فعاليتهايی به شرح زير را داشته است:

1- انواع آسانسور ساختمانهای مسکونی و تجاری 

2- انواع آسانسور های بيمارستان 

3- انواع آسانسورهای نمادار 

4- انواع آسانسورهاي خانگی و ويلچربر 

5- انواع آسانسورهاي ماشين بر 

6 - انواع آسانسورهاي هيدروليک 

7- انواع آسانسورهاي بدون موتورخانه 

8- انواع آسانسورهاي مخصوص سرويس و حمل قطعات کوچک 

9- انواع آسانسورهاي گيتونی 

10- انواع پله برقی و راه روهاي برقی 

شرکت سیما آسانبر مهرنگار عضو سنديکای آسانسور و پله برقی بوده و داراي پروانه طراحی و مونتاژ وزارت صنايع و معادن تحت شماره /34/41273 مي باشد. این شرکت با پشتوانه تجربه علمی و عملی و اجراي بيش از 700 دستگاه انواع آسانسور با کاربری مختلف در داخل کشور آماده تامين آسانسورهاي مورد درخواست متقاضيان به شرح ذيل ميباشد.

الف- آسانسورهاي کامل وارداتی

عرضه کننده انحصاری انواع آسانسورهاي کامل وارداتی با نام و برند NAWOOTEC کره جنوبی  

ب- آسانسور هاي توليد مشترک داخل و خارج

عرضه کننده انواع آسانس ورها با استفاده از متريال داخلی و خارجی با نام SIMA LIFT

شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار عرضه کننده انواع آسانسور معمولی و با طراحی ويژه تا سرعت 2.5 متر بر ثانيه بوده و با بهرگيری از گروه فنی- مهندسی مجرب , بهترين و مناسبترين نوع آسانسور که تجهيزات اصلی آن از معتبرترين برند های خارجی تهيه شده است و با بالاترين معيارهاي کنترل کيفی مطابق با استانداردهاي ISO EN-81 ميباشد و انتخاب و عرضه مي نمايد.

ج- نصب و راه اندازي و خدمات پس از فروش مطمئن

شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار داراي بخش مستقل از فروش با نام واحد خدمات پس از فروش بوده که نسبت به ارائه خدمات نصب و راه اندازی وسرويس ونگهداري ماهيانه منظم اقدام مي نمايد وقابليت پشتيبانی و خدمات بعداز آن را دارا مي باشد.

در ضمن اين شرکت با توجه به اعتبار خاص نزد شرکت NAWOOTEC کره جنوبی در صورت نياز لوازم يدکی بدون تشريفات گشايش اعتبار و بصورت بدون انتقال ارز قطعات خود را تامين مي نمايد.

با توجه باينكه كيفيت و ايمني داراي بالاترين اهميت در اهداف دراز مدت اين شركت ميباشد، همواره كوشيده شده است تا با بهره گيري از گروه فني- مهندسي مجرب، بهترين و مناسبترين نوع آسانسور رو در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

هدف، دستيابي به كيفيت مطلوب جهت جلب رضايت ، آرامش و آسايش استفاده كنندگان ، بر اساس كارايي و تكنولوژي نوين به همراه محاسبات فني دقيق و با استفاده از نيروهاي انساني متخصص ، متعهد و با تجربه تحت نظارت و كنترل بسيار دقيق و منظم بر مراحل مختلف نصب و مونتاژ آسانسور و اعمال كليه مقررات ايمني استاندارد است.

بازسازی و نوسازی

آسانسور و پله برقی مانند هر دستگاه دیگری دارای عمر مفیدی می باشد که حتی با سرویس و نگهداری مستمر روزی به پایان می رسد و نیاز به نوسازی دارد .

بیش از یک سوم آسانسور و پله برقی های جهان دارای عمری بالای 20 سال دارند ، از اهداف شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار آنالیز و نوسازی آسانسور ها و پله برقی های موجود جهت افزایش ایمنی ، بهبود عملکرد ، استاندارد سازی ، زیبایی ، ارزش دارای و عمر ساختمان می باشد .

سرویس ونگهداری

خدمات پس از فروش ازجمله مهمترین سرویس هایی است که پس از خرید هر محصول توسط شرکت عرضه کننده ارائه می شود. آسانسور از مواردی است که در آن خدمات پس از فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است.واحد خدمات پس از فروش شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار با برخورداری از مجرب ترین و با سابقه ترین تیم فنی و مهندسی خود اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فردبا هدف پشتیبانی از کالاها و در جهت جلب رضایت مشتریان برای انواع آسانسور و پله برقی نموده است تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از کلیه محصولات شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار استفاده نمایند.هم اکنون بیش از 200 دستگاه آسانسور در یزد توسط متخصصین شرکت، سرویس و نگهداری می شوند .تجربه عملی چندین ساله و کیفیت مناسب قطعات مورد استفاده در آسانسورهای این شرکت در خصوص سرویس و نگهداری باعث شده تا میانگین تعداد خرابی بطور چشمگیری کاهش یابد.

شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار با تدوین دستور العمل های خاص جهت انواع آسانسور ها، آموزش پرسنل، مدیریت صحیح ، کنترل و بازرسی پرسنل خدمات و ایجاد راهکارهای منطبق با علم روز جهت پاسخگویی سریع به درخواست های مشتریان خدماتی باکیفیت و در خور مشتریان ارائه مینماید .واحد سرویس و نگهداری شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگا در حال حاضر با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده در حال ارائه خدمات سرویس و نگهداری می باشد. 

مشاوره آسانسور و پله برقی

مشاوره

هدف اصلی از بکارگیری یک مشاور ، کنار گذاشتن بخشی از کار ، برای آن مشتری یا سرمایه گذار و یا طراح است که در آن بخش به اندازه کافی دارای دانش و تجربه لازم نمی باشد و نیاز به متخصص در آن زمینه را دارد . مشاوران خریداران و سرمایه گذاران همیشه یک قدم جلوتر می توانند به سوالات پیش رو و اشکالاتی که ممکن است در حین کار بوجود آید با استفاده از تجربه و تخصص خود پاسخ دهند.

بخشی از دلایل نیاز به مشورت با متخصصان شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار عبارتند از :

1-داشتن تخصص و دانش فنی مطابق با استانداردهای روز.

2-داشتن تجربه در نصب انواع آسانسور با بیش از 15 سال .

3-نوآوری همگام با تغییرات جهانی .

4-همکاری با شرکت شرکت آسانسور و پله برقی NAWOOTEC کره جنوبی و انتقال دانش فنی آسانسور.

5-منافع و مصلحت سرمایه گذاران با توجه به نیاز موقعیتی و اقتصادی.

انواع مشاوره در شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار عبارتند از :

الف: مشاوره در ساخت آسانسور جدید

بهتر است مشاوران ما از ابتدای شروع پروژه یعنی زمانیکه ایده ی ایجاد یک آسانسور در حال شکل گرفتن است وارد شوند. و این بدین دلیل است که حمل و نقل عمودی قلب و مهمترین قسمت یک ساختمان است و همه اشتباهات طراحی و نظارت در آغاز ، ممکن است عواقب بدی در بهره برداری را داشته باشد .

خدمات مشاوره شرکت آسانسور و پله برقی سیما آسانبر مهرنگار بشرح زیر می باشد :

1-هماهنگی مسیرهای حمل و نقل موجود و برنامه ریزی شده در ساختمان با سیستم های حمل و نقل فنی و دست یافتنی .

2-هماهنگی مفهوم برنامه ریزی شده آسانسور با قوانین و استانداردها .

3- تنظیم و تعریف مناسبترین سیستم حمل و نقل از نظر فنی و اقتصادی .

4- صرفه جویی در هزینه طرح های غیر ضروری و جلوگیری از سهل انگاری در پروژه .

5- ارائه راه حل جهت بروز مشکلات احتمالی در شروع کار .

6- ارائه برنامه های واقع بینانه و اجرایی .

7- ردیابی تمام وقت پروژه .

8- کنترل مستندات و قرار دادها با پروژه .

9- کنترل افراد درگیر در فرایند نصب و ساختمان .

10- برآورد هزینه و تهیه اسناد مورد نیاز برای منافصه .

11- کارشناسی در تجزیه و تحلیل پیشنهادات ارائه شده در مناقصات .

ب: مشاوره در بازسازی آسانسورها ی موجود 

1-ارائه راه حل های ممکن و مشاوره در خصوص پویایی کار .

2- ارائه بهترین روش تجدید حیات و نوسازی آسانسور قدیمی .

3-برآورد هزینه وتهیه اسناد مورد نیاز برای مناقصه .

4- کارشناسی در تجزیه و تحلیل پیشنهادات ارائه شده در مناقصات .

5-داشتن تجربیات کافی در تمام امور نیاز به مشاوره کارفرما .

6- ارائه روش های هماهنگی کارفرما و پیمانکار جهت پیشبرد پروژه و جلوگیری از صزف هزینه هایغیر ضروری.

7- نظارت و کنترل و تحویل کار بر حسب استانداردهای ملی و کارفرمایی .

JoomShaper